Rize – Artvin Havalimanı

Rize – Artvin Havalimanı Araç Kiralama

Rize ve Artvin, Karadeniz bölgemizde yer alan en güzel şehirlerimizden ikisidir. Son yıllarda da tatil için sıklıkla tercih edilen şehirler arasında yer almaktadır. Bu noktada siz de bu yıl yapacağınız tatilinizde bu şehirlere gitmek isteyebilirsiniz. Bu noktada rahat bir seyahat yapabilmeniz için iyi bir araç kiralamanız önemlidir. Kendi aracınız yoksa özellikle havalimanında indikten sonra araç kiralamak çoğu zaman bir çileye dönebilmektedir. Rize – Artvin havalimanı araç kiralama hizmetlerimiz ile bu noktada, araç kiralama işini size çileye dönüştürmeden halletmeyi amaçlıyoruz. Gerek tatilinizi geçirmek gerekse de bu bölgedeki akrabalarınızı ziyarete etmek için gelmiş olun araçlarımız ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyoruz.

Rize – Artvin Havalimanı Araç Kiralama Hizmetlerinde Dikkat Edilecekler

Birçok firma araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. Fakat tüm firmaların hizmet kalitesi farklılık göstermektedir. Pandeminin de etkisi ile araç kiralama işi artmış bu noktada birçok firma oluşmuştur. Kusursuz bir kiralama deneyimi yaşamak ve doyasıya tatilinizin tadını çıkarmak için doğru firmaları tercih etmeniz önemlidir. Bir araç kiralarken firmanın;

  • Herhangi bir depozito istememesini, size aracı verirken herhangi bir çek veya senet imzalatmamasını beklemelisiniz. Araç kiralayacağınız firmanın size güvenmesi ve tek derdinin size doğru hizmeti sunmak istemesi olmalıdır.
  • Aldığınız aracın herhangi bir kilometre limiti olmamalıdır. Tatiliniz boyunca aracınızın kilometresini hesaplamak çok da hoş olmayacaktır. Bu nedenle kiralama hizmetlerinde mutlaka KM sınırı bulunmamalıdır.
  • Firmanın size verdiği aracın mutlaka kaskosu ve sigortası bulunmalıdır. Olası bir kaza durumunda büyük bir maddi sorumluluğun altına girmemeniz için bu nokta önemlidir.
  • Olası bir kaza veya arıza durumunda firma ile iletişim kurabilmeniz ve 7/24 destek alabilmeniz önemlidir. Tatilinizi araçla uğraşarak geçirmemek için bu noktaya dikkat etmeniz gerekir.
  • Firma gerektiğinde size ikame araç sunabilmelidir. Kiraladığınız araçta bir sorun olması durumunda yerine yenisi hemen tedarik edebilmelidir.
  • Firmanın sunması gereken hizmetlerden birisi de mutlaka aracı havaalanından teslim edip aracı da tekrar buradan almasıdır.  Rize – Artvin havalimanı araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda da bu hizmet size sunulmalıdır. Aksi halde havaalanına indiğinizde firmayı aramakla uğraşıp, giderken de aracı tekrar teslim etme stresine girersiniz.

Mat Car Rental firmamız size tüm bu hizmetleri sunmaktadır. Üstelik en uygun fiyatlar ile müşterilerine bu hizmetleri vermektedir. Size de tatiliniz boyunca yaptığınız kilometreyi düşünmeden, depozitonuzu sorunsuz geri alıp alamayacağınızı düşünmeden tatilinizin tadını çıkarmak kalır. Tatilinizin sonunda da aracınızı havaalanından tekrar bize teslim ederek rahatlıkla dönüş yolunuza geçebilirsiniz.

 

Rize – Artvin Havalimanında Nasıl Araç Kiralanır?

Rize veya Artvin’e giderken araç kiralamaya ihtiyaç duyduğunuzda Mat Car Rental olarak size farklı seçenekler sunarız. Vermiş olduğumuz Rize – Artvin havalimanı araç kiralama hizmetinde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını düşünürüz. Bu noktada isterseniz web sitemiz üzerinden isterseniz 0850 303 9599 numaralı iletişim hattımız üzerinden araç kiralama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede havaalanına uçağınız indiği anda aracınız sizi bekliyor olur. Herhangi bir bayimize gitmenize gerek kalmadan anında aracınıza binip gidebilirsiniz.

Bunun yanında 7/24 kullanabileceğiniz iletişim hattımız ile yaşadığınız tüm problemlere de anında çözüm üretiriz. Sadece araç kiralama aşamasında değil araç kiraladıktan sonra da yaşadığınız problemlere anında çözüm buluruz. Aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız veya hiç istemesek de bir kazaya karışmanız durumunda size hemen çözüm üretiriz. Önce müşteri anlayışımız ile sorununuzu anında çözeriz. Uzman ekibimiz o an oluşan tüm ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir. Gerektiğinde ikame araç vermek, aracınızı istediğiniz yerde teslim etmek ve almak gibi çözümler sunarız.

 

Mat Car Rental’ın Avantajları

Firmamız araç kiralama konusunda en tecrübeli firmalardan birisidir. Bu nedenle birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar arasında kiraladığınız araç ile sınırsız kilometre yapabilmeniz, araç kiralaması sırasında bir depozito istenmemesi, en uygun fiyat garantisi sunması ve sürekli olarak ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetlerimizin olması yer alır. Bunun yanında havaalanından aracınızı teslim alıp geri de teslim edebilmeniz sunduğumuz bir diğer avantajdır. Olası bir problem karşısında uzman ekibimiz derhal size yardım olacaktır. Bu süreçte size sadece tatilinizin veya gezininiz tadını çıkarmak kalacaktır. Kiraladığınız aracı düşünmeden tatilinizi geçirebilirsiniz.

 

Rize – Artvin Havalimanı
  • Rize – Artvin Havalimanı
Kiralama Koşulları Kiralama Sözleşmesi İptal ve İade Politikası KVKK Aydınlatma Metni Acente Giriş
WhatsApp Viber call