İzmir'de Araç Kiralama

İzmir için kiralık araba fiyatları nedir?

18 Euro İzmir Adanan Menderes Havalimanı içindeki Ekonomik bir aracın ortalama fiyatıdır. İzmir, Türkiye içinde düşük fiyatlara kiralamak için en uygun ay Ocak'tır. Fiyat, günlük 13 Euro ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. İzmir kiralık araçlar genellikle araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

İzmir'deki en ucuz kiralık araç firması hangisi?

İzmir'de en ucuz kiralık araç firması şu anda İzmir Adanan Menderes Havalimanı'ndaki en ucuz araç kiralama fırsatını Matcar Rental sunuyor , günlük yalnızca 18 Euro ödeyerek araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca şimdi rezervasyon yapan müşterilerimize %10 indirim sağlıyoruz.

İzmir içinde yakıt fiyatları ne kadardır?

İzmir'de motorinin litresi 19 lira seviyesine gerilerken, benzin fiyatlarında ise herhangi bir değişiklik yaşanmadı. İzmir'de benzinin litresi 21 lira 25 kuruş olarak kalmaya devam ediyor.Ancak, akaryakıt fiyatlarının belirlenmesindeki faktörler göz önüne alındığında, bu düşüşün ne kadar süreceği ve ne kadar devam edeceği belirsizliğini koruyor.

İzmir'deki en popüler yerler neresi ?

İzmir, Ege Denizi'nin kıyısında, Anadolu'nun batısında , enerjisi hiç bitmeyen bir şehir olarak bilinir. Ege'nin incisi İzmir Konak ve çevresinde atar. Ayrıca İzmir, tarihi ve turistlik yönden Türkiye önemli yerlerinden biridir.30 ilçesi bulunan İzmir'de; Seferihisar, Foça, Urla, Çeşme, Karaburun ve Dikili plajlarının ünü dünyaya yayılmıştır. Eski yıllardan beri var olan bir şehir olduğu için tarihi eserlere de ev sahipliği yapıyor. 

1. İzmir Saat Kulesi

Saat kulesinin tarihi, 1901 senesinde 2. Abdülhamit'in tahta çıkışının 25. Yılı ile İzmirliler tarafınca padişaha özel olarak yapılmıştır. Kulenin boyu; 25 yıla ithafen 25 metre olup, 4 tarafında da çeşmeler bulunmaktadır. Kuledeki saat ise Alman İmparatoru II. Wilhem tarafından armağan edilmiştir. İzmir Büyükkent Belediyesi'nin logosunda da bulunan saat kulesi, İzmir için simgeleşmiş bir yapıdır. İzmir'in merkez ilçelerinden biri olan Konak'ta yer ediniyor. çok merkezi bir yerde olması nedeniyle saat kulesine ulaşım çok kolaydır.

2. İzmir Tarihi Asansör

1907'de iş adamı tarafından yaptırılan kule iki caddeyi birbirine bağlamak içindi. Günümüzde romantik bir yer haline dönüştü.Manzarası ve ortamı ile yerli ve yabancı turistin ilgisini çeken Tarihi Asansöre gittiğinizde manzara eşliğinde hoş sohbetler edip, fotoğraf çekilip keyifli bir vakit geçirebilirsiniz.

3.İzmir Kemeraltı Çarşısı

İzmir'in en eski yerlerinden biridir. Kemeraltı Çarşısında birçok hamam, han, cami bulunmaktadır. Günümüzde her ihtiyacın bulunabildiği bir çarşı işlevinde kullanıyor. Yerli ve yabancı turistlerin hem gezmek hem de alışveriş yapmak için dikkatini çeken çarşıda, kalabalık sizi rahatsız edebilir. Bunu sorun yapayan biriyseniz sakin zamanlarda gitmeyi tercih edebilirsiniz.

4. İzmir Smyrna Antik Kenti

Smyrna Antik Kenti, İzmir'in Namazgah'da bulunuyor. Roma döneminden kalan bu antik kentte yapılan kazılarda Tanrı Hermes, Dionysos, Eros ve Herakles heykelleri bulunmuştur ve kadın, erkek, hayvan heykeli, kabartma, figüran ve kemik gibi eserler çıkartıldı.Antik kentin yazıtlarında,  MS 178 depremde, kente yardım edenlerin bilgileri vardır. İzmir Konak'ta bulunan antik kent, Vapur İskelesi'ne yaklaşık olarak 15 dakika yürüme mesafesindedir. İzmir'in ilk yerleşim yerlerinden biridir.

5. İzmir Kıbrıs Şehitleri Caddesi

Kordon boyunun arkasında yer alan bir caddedir. Cadde İstanbul'un Taksimi gibidir. Yoğun bir cadde olan Kıbrıs Şehitleri; gece hayatıyla, kafe ve barlarıyla, yol kenarlarında canlı müzik çalan insanlarıyla bilinir. İzmir eğlencesini görmek isterseniz her zevke uygun eğlence bulmanız mümkün.

İzmir Havalimanı'nda yaptığım araç rezervasyonunu sonrasında iptal edebilir miyim?

Planların son dakikada değişebileceğini bu nedenle, hemen şimdi rezervasyon yapıp daha sonra kolayca iptal edebilirsiniz.

İzmir'de Lüks araç kiralamanın fiyatları ne kadar?

İzmir'de Lüks araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama 35 Euro 'dur.

İzmir'de Geniş araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

İzmir'de Geniş araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama 40 Euro 'dur.

İzmir'de Ekonomik araç kiralamanın fiyatı ne kadardır?

İzmir'de Ekonomik araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama 18 Euro 'dur.

İzmir'de bir haftalık araç kiralama ücreti ne kadardır?

İzmir'de Ekonomik araç kiralamanın günlük fiyatı ortalama 120 Euro 'dur.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda mı yoksa İzmir içinde mi araç kiralamak daha ucuz?

İzmir Adanan Menderes Havalimanı için en düşük araç kiralama fiyatı 18 Euro 'dur. İzmir içinde en ucuz araç kiralama fiyatı ise 20 Euro tutarından başlıyor.İzmir Adanan Menderes Havalimanı aracı teslim alacağınız yere gitmenin ve konaklamanızın sonunda buraya tekrar geri dönmenin maliyetini düşündüğünüzde, iner inmez bir araç kiralamak daha ekonomik, daha hızlı ve daha kolay olabilir.

İzmir Havalimanı'na indikten sonra yola çıkmak için bilmeniz gerekenler

İzmir içindeki araç kiralama firmalarına göz atın
İzmir Havalimanı'ndan araç kiralama İzmir içindeki araç kiralama seçeneklerine nazaran daha ucuzdur.
Şimdi rezervasyon yapın, sonra gerekirse iptal edin
İzmir Havalimanı'nda ücretsiz iptal olanağı sunulan araç kiralama seçeneklerinine sitemizden göz atabilirsiniz.Kolay iptal seçeneği sayesinde fikrinizi veya planlarınızı değiştirme esnekliğine sahip olursunuz.
Bir hafta önceden rezervasyon yaptırın
Erken rezervasyonun en düşük günlük fiyatı yakaladığını gördük. İzmir Havalimanı'ndan araç kiralamak için erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.
İzmir Havalimanı'nda sıra beklemeyin
Matcar Rental ile kiralama yaptığınızda hızlı teslim alma imkânları sunan fırsatları bulabilirsiniz.  İzmir Havalimanı'na rötarlı vardıysanız ve hemen yolunuza devam etmek istiyorsanız mükemmel bir seçenek. Uçak indiği gibi aracınıza atlayın ve yola çıkın.

İzmir Adanan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adanan Menderes Havalimanı’ndan 85 km uzaklıkta olan Çeşme, Alaçatı’ya aracınızla E881 Otoyolu üzerinden yaklaşık 1 saat 10 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. İzmir, araç kiralama, günlük araç, Matcar, rent a car, araba kiralama, oto kiralama, İzmir araç kiralama ,izmir araç kiralama fiyatları, Adnan menderes araç kiralama, alsancak araç kiralama.

Kiralama Koşulları Kiralama Sözleşmesi İptal ve İade Politikası KVKK Aydınlatma Metni Acente Giriş
WhatsApp Viber call